СЕДАН УНІВЕРСАЛ ДЖИП МІКРОАВТОБУС

від 1 до 2-х тонн - 12 грн./км.

Легковий евакуатор в Яремче та Буковелі


Легкові автомобілі були і залишаються одними з найбільш ризикованих учасників дорожнього руху. Вони поширені повсюдно, не відрізняються великою міцністю і частенько потрапляють в аварії, втрачаючи здатність до самостійного пересування.

Недорогий евакуатор в Яремче

Саме легкові автомобілі складають основну частку ринку евакуаційних послуг - потреба в їхньому навантаженню і перевезення не зникне ніколи.


Компанія «Яремче Евакуатор 24/7» пропонує повний спектр евакуаційних послуг, спрямованих на роботу з легковими автомобілями:

 • седан
 • універсал
 • джип
 • мікроавтобус


У перелік послуг легкового евакуатора входить:


 • завантаження і вивантаження транспортного засобу;
 • евакуація з складних ділянок, наприклад, канави або кювету;
 • зміцнення автомобіля на платформі для перевезення;
 • доставка на автосервіс, майданчик.Евакуація легкового автомобіля

Пропонуємо скористатися послугами евакуації легкових автомобілів за найнижчими тарифами в Карпатах: Надвірна, Делятин, Яремче, Микуличин, Татарів, Ворохта, Верховина, Яблуниця, Поляниця, Буковель, Ясиня, Драгобрат та по всій західній Україні.

Евакуація легкового автомобіля

Ми працюємо цілодобово, 7 днів на тиждень, приймаємо попередні і термінові заявки.


Власна техніка чергує в Яремче. Тому час подачі евакуатора в середньому становить 30-35 хвилин. Вам не доведеться довго чекати на допомогу, незалежно від погодних умов, часу доби або ступеня завантаженості доріг.


Наша техніка працює цілодобово, без перерв і вихідних. Крім оперативності, клієнти цінують нас за низькі тарифи на всі види послуг - від екстреної техдопомоги на дорозі до перевезення автомобіля будь-якої ваги і габаритів, з будь-якими пошкодженнями.Евакуація позашляховика

Приймаємо попередні і термінові заявки на евакуацію позашляховиків всіх класів. Виконуємо евакуацію позашляховиків будь-яких габаритів і ваги - від невеликих кросоверів і мінівенів до пікапів.

 Евакуація позашляховиків в Карпатах

Ми гарантуємо безпеку вашої машини! У нас сучасні автоевакуатори і кваліфіковані оператори - ваша машина буде в безпеці на всіх етапах навантаження і перевезення.


Евакуація мікроавтобуса

Термінова евакуація мікроавтобусів будь-яких марок вимагає особливого підходу через більш великих габаритів і ваги транспортних засобів. Для їх перевезень потрібно платформа великої вантажопідйомності і довжини.

Евакуація мікроавтобуса в Яремче

Евакуація легкового автомобіля - коли дзвонити нам?


При слові «евакуація» у непідготовленої людини часто виникають картини ДТП, поломки, брак пального - словом, повної неможливості подальшого самостійного пересування транспортного засобу, проте реальна картина дещо інша.


Послугами евакуації легкових автомобілів часто користуються для наступних цілей:

 • При покупці автомобіля в одному місті і необхідності перегнати в інший багато автовласників вважають за краще довіритися евакуатору, а не невідомому доброзичливцеві або знайомому.
 • Евакуація авто часто здійснюється при необхідності повернути автомобіль в сервіс каршерінга або прокат, а також для навантаження і розвантаження машин на стоянках і штрафмайданчику.
 • Легкові автомобілі не призначені для бездоріжжя і часто виявляються безсилими перед обличчям налиплого бруду і засохлих болотистих ділянок. Евакуація автомобілів, що застрягли на брудній дорозі, вважається одним з найбільш популярних методів врятувати машину, не вдаючись до крайніх заходів і не витрачаючи надмірних зусиль.