СЕДАН УНІВЕРСАЛ ДЖИП МІКРОАВТОБУС

Цілодобовий легковий евакуатор в Яремче та Буковелі.

Легкові автомобілі були і залишаються одними з найбільш ризикованих учасників дорожнього руху. Вони поширені повсюдно, не відрізняються великою міцністю і частенько потрапляють в аварії, втрачаючи здатність до самостійного пересування.

Саме легкові автомобілі складають основну частку ринку евакуаційних послуг – потреба в їхньому навантаженню і перевезення не зникне ніколи.

Компанія «Яремче Евакуатор 24/7» пропонує повний спектр евакуаційних послуг, спрямованих на роботу з легковими автомобілями:

 • седан
 • універсал
 • джип
 • мікроавтобус

У перелік послуг легкового евакуатора входить:

 • завантаження і вивантаження транспортного засобу;
 • евакуація з складних ділянок, наприклад, канави або кювету;
 • зміцнення автомобіля на платформі для перевезення;
 • доставка на автосервіс, майданчик.

Евакуація легкового автомобіля

Пропонуємо скористатися послугами евакуації легкових автомобілів за найнижчими тарифами в Карпатах: Надвірна, Делятин, Яремче, Микуличин, Татарів, Ворохта, Верховина, Яблуниця, Поляниця, Буковель, Ясиня, Драгобрат та по всій західній Україні.

Евакуація легкового автомобіля

Ми працюємо цілодобово, 7 днів на тиждень, приймаємо попередні і термінові заявки.

Власна техніка чергує в Яремче. Тому час подачі евакуатора в середньому становить 30-35 хвилин. Вам не доведеться довго чекати на допомогу, незалежно від погодних умов, часу доби або ступеня завантаженості доріг.

Наша техніка працює цілодобово, без перерв і вихідних. Крім оперативності, клієнти цінують нас за низькі тарифи на всі види послуг – від екстреної техдопомоги на дорозі до перевезення автомобіля будь-якої ваги і габаритів, з будь-якими пошкодженнями.

Евакуація позашляховика

Приймаємо попередні і термінові заявки на евакуацію позашляховиків всіх класів. Виконуємо евакуацію позашляховиків будь-яких габаритів і ваги – від невеликих кросоверів і мінівенів до пікапів.

 Евакуація позашляховиків в Карпатах

Ми гарантуємо безпеку вашої машини! У нас сучасні евакуатори і кваліфіковані оператори – ваша машина буде в безпеці на всіх етапах навантаження і перевезення.

Евакуація мікроавтобуса

Термінова евакуація мікроавтобусів будь-яких марок вимагає особливого підходу через більш великих габаритів і ваги транспортних засобів. Для їх перевезень потрібно платформа великої вантажопідйомності і довжини.

Евакуація мікроавтобуса в Яремче

Евакуація легкового автомобіля – коли дзвонити нам?

При слові «евакуація» у непідготовленої людини часто виникають картини ДТП, поломки, брак пального – словом, повної неможливості подальшого самостійного пересування транспортного засобу, проте реальна картина дещо інша.

Послугами евакуації легкових автомобілів часто користуються для наступних цілей:

 • При покупці автомобіля в одному місті і необхідності перегнати в інший багато автовласників вважають за краще довіритися евакуатору, а не невідомому доброзичливцеві або знайомому.
 • Евакуація авто часто здійснюється при необхідності повернути автомобіль в сервіс каршерінга або прокат, а також для навантаження і розвантаження машин на стоянках і штрафмайданчику.
 • Легкові автомобілі не призначені для бездоріжжя і часто виявляються безсилими перед обличчям налиплого бруду і засохлих болотистих ділянок. Евакуація автомобілів, що застрягли на брудній дорозі, вважається одним з найбільш популярних методів врятувати машину, не вдаючись до крайніх заходів і не витрачаючи надмірних зусиль.