ВАНТАЖНІ АВТО Sprinter extra long

Евакуація вантажного авто, мікроавтобуса з довгою базою.

Евакуація вантажівок та мікроавтобусів має свої особливості, пов’язані з габаритами транспорту. Однак для професіоналів це не є перешкодою.

Евакуація мікроавтобуса з довгою базою

Ми надаємо послуги евакуації на території міста Яремче і в Івано-франківській обл.. Ваш транспорт буде оперативно доставлений в пункт ремонту, в якому б стані він не був.

Евакуація мікроавтобусів та невеликих вантажівок до 3 тонн має свою специфіку і полягає в тому, що навантаження і перевезення в даному випадку підлягають тільки ті автомобілі, які мають великі габарити і вага до 4 тонн.

Відповідно, евакуатор для їх транспортування і доставки в ремонт повинен володіти такими якостями, як вантажопідйомність і надійність.

Крім значного ваги і великих габаритів додатковими складнощам и при евакуації вантажного транспорту і важкої техніки можуть стати пошкодження, отримані після ДТП (блокування коліс, відмова коробки передач, системи рульового управління, перебої в роботі двигуна і т.д.).

Від їх особливостей залежить вартість евакуації даного транспорту.

Евакуація легкої вантажівки

Спеціальний транспорт, який є в нашому розпорядженні, оптимально пристосований для евакуації вантажівок, обладнаний надійними кріпленнями, повністю виключають непередбачені ситуації в дорозі.

Перевезення легкої вантажівки

Опинившись без допомоги в будь-якому районі Яремчанщини, досить набрати номер чергового оператора, викласти проблему, і в найкоротші терміни до вас буде спрямований евакуатор для надання дієвої допомоги.

Евакуація вантажівок нашими фахівцями відбувається під ретельним контролем зважаючи на габарити авто даного типу. Процес виїзду фахівців на місце відбувається після збору інформації про причини виклику, стан транспортного засобу і місце його знаходження.

Користуючись послугою по евакуації невеликих вантажних автомобілів і мікроавтобусів в Яремче, в нашій компанії, ви зможете зробити перевезення транспортного засобу в будь-яке місце, в якому б стані не знаходилося авто. Багаторічний стаж і якість роботи – ось наші відмінності.

Евакуація мікроавтобуса з довгою базою

Мікроавтобуси досить поширений вид транспорту в Карпатах. Однак часто їх шлях переміщення проходить між містами Яремче та Буковель, де викликати евакуатор може бути проблематично.

Досить часто від евакуації мікроавтобусів компанії і приватники відмовляються, тому що їхня техніка не володіє потрібною вантажопідйомністю. «Яремче Евакуатор 24/7» здатний допомогти в транспортуванні автомобіля в будь-якому напрямку Івано-Франківській області та Західної України.

мікроавтобус потрапили в ДТП

Якщо зламався мікроавтобус або ви потрапили в ДТП, і не знаєте, як доставити транспортний засіб в ремонт, наберіть номер телефону нашої компанії і замовте недорого евакуатор.

Ми перевеземо мікроавтобус до місця ремонту швидко, дбайливо, дешево. Евакуація мікроавтобусів має свої особливості, і пов’язано це з великими габаритами ТЗ і чималою вагою. Для перевезення такого автотранспорту потрібно евакуатор великої вантажопідйомності і платформа відповідної довжини.

Якщо мікроавтобус може рухатися своїм ходом, тоді застосовується метод часткового навантаження ТС на платформу евакуатора за допомогою гідравлічного лебедочного механізму. Якщо колеса заблоковані, то евакуювати мікроавтобус можна тільки шляхом повного вантаження.

Замовити евакуатор мікроавтобуса можна цілодобово, ми приїдемо в будь-яку точку Яремче чи Буковеля або Івано-Франківської області за мінімальний час.

Перевезення мікроавтобуса з довгою базою, так само як і будь-якого автомобіля, виконується за допомогою евакуатора зі стаціонарною або зсувний платформою.

У складних випадках – використовується кран-маніпулятор для погрузки транспортного засобу після ДТП із заблокованими колесами або відсутністю до нього прямого доступу.

Як викликати евакуатор в Яремче для вантажного авто, мікроавтобуса?

Сталося ДТП або мікроавтобус чи вантажівка зламався на трасі? Потрібна професійна евакуація транспортного засобу?

Зателефонуйте до компанії або замовте зворотний дзвінок через сайт. Ми здійснюємо евакуацію будь-яких автомобілів, від мотоциклів до важкої будівельної техніки.

Ми маємо в своєму розпорядженні усіма видами евакуаторів, і здатні перевезти несправний або аварійний мікроавтобус будь-якої ваги і габаритів.

Ми оперативно виїжджаємо на замовлення в будь-який час доби і в будь-яку погоду. У нашій компанії працюють тільки професіонали з великим досвідом роботи.

Наша компанія забезпечує безпечне перевезення мікроавтобусів з дотриманням всіх необхідних заходів безпеки. Ми евакуювали мікроавтобуси та ваннажні авто в будь-якому технічному стані.

Заповніть онлайн заявку на сайті, а краще зателефонуйте диспетчеру, ми приїдемо протягом півгодини.