С/Г ТЕХНІКА ТРАКТОРИ СПЕЦТЕХНІКА

Евакуація сільськогосподарської техніки, тракторів та спецтехніки.

Компанія «Евакуатор 24/7 Яремче» надає всі види послуг перевезення будівельної спецтехніки та сільськогосподарської техніки. Ми без проблем перевеземо в Яремче та Буковелі евакуатором до 5 тоннн.

Евакуатор спецтехніки в Яремче

Евакуатори найчастіше потрібні для машин, що мають поломки або потрапили в ДТП. У випадку зі спецтехнікою ситуація інша: «Евакуатор 24/7 Яремче» перевозить справні машини.

Причин цього кілька: заборона на переміщення спецтехніки по міських дорогах (щоб уникнути пробок і пошкоджень на дорожньому полотні), низька швидкість спецтехніки та велика ймовірність пошкодження невисоких мостів, рекламних розтяжок і горизонтальних світлофорів.

Перевезення спецтехніки вимагає спеціальної техніки та обладнання, знання особливих способів фіксації і великого досвіду транспортування саме вантажної і спеціальної техніки.

 Евакуатор для перевезення вантажів Буковель

Штат нашої компанії складають співробітники, що володіють достатніми навичками евакуації габаритної будівельної та фермерської техніки (трактор, екскаватор, комбайн, навантажувач), що гарантує швидкість і дбайливість навантаження і перевезення.

Транспортування сільськогосподарської техніки

Послуги перевезення сільгосптехніки дуже популярні в Україні, оскільки вона дуже габаритна і повільна, як для пересування по трасах.

Перевезення сільськогосподарської техніки у Карпатах

Найчастіше ми займаємося транспортуванням:

 • тракторів
 • комбайнів
 • плугів
 • культиваторів
 • різних видів сівалок
 • обприскувачів
 • косарок
перевезення негабаритної сільськогосподарської техніки

Транспортування сільськогосподарської техніки вимагає певних знань і навичок від виконавця – відповідний за вантажопідйомністю вид евакуатора, знання системи з’єднання любий вид вантажу, безпечне перевезення. Наша компанія працює на українському ринку вже 10 років, тому доставка сільгосптехніки проходить якісно і швидко.

Транспортування мототехніки

На відміну від звичайних автомобілів, мототехніку неможливо транспортувати на буксирі. Тому краще звернутися в транспортну компанію, яка пропонує послуги евакуації мотоциклів, квадроциклів та багі. Служба вантажного таксі забезпечує вантажоперевезення за найкращими тарифами.

Перевезення мототехніки

Серед найбільш популярних причин звернення в вантажне таксі для виклику мотоевакуатор варто виділити:

 • ДТП – після попадання в дорожньо-транспортні пригоди транспортування байка можлива лише таким способом;
 • заборона пересування по дорогах загального користування (перевезення снігоходів, кросових мотоциклів, квадроциклів); ​​
 • невідповідну погоду (взимку практично ніхто не їздить на мотоциклі);
 • технічну несправність.

Вся техніка надійно кріпиться на борту евакуатора для подальшого перевезення і доставляється на місце без механічних пошкоджень і подряпин. Ми проводимо евакуацію спецтехніки будь-якого ступеня складності, в будь-який час дня і ночі і без оглядки на погодні умови. Звертайтеся до нас і оціните по-справжньому якісний і недорогий сервіс!

Перевезення великогабаритних вантажів

«Евакуатор 24/7 Буковель» виконує перевезення різного характеру та трудомісткості в Яремче та Івано-Фраеківській області. Це можуть бути послуги з транспортування меблів, інструментів, генераторів, техніки, промислового обладнання, лісу і т.д. – все це входить в перелік робіт, виконуваних фахівцями компанії.

 Перевезення великогабаритних вантажів у Буковелі

Ми професійно надає послуги вантажних перевезень евакуатором в Буковелі. Якщо Вам необхідні послуги перевезення будматеріалів, кіосків, вагончиків, спецтехніки до 4,5 т, меблів і т. д., Ви можете замовити послугу вантажоперевезення Карпати евакуатором за дуже низькою ціною.

Перевезення великогабаритних вантажів

Головні переваги вантажних перевезень евакуатором «Евакуатор 24/7 Яремче»:

 • Швидкість подачі машини.
 • Власний автопарк нової техніки.
 • Компетентні водії та диспетчери.
Транспортування негабаритних вантажів в Яремче

Після прийому замовлення, евакуатор приїде за вказаною адресою протягом 1 години. При цьому ми працюємо цілодобово, сім днів на тиждень.

Служба «Евакуатор 24/7 Буковель» — ідеальне поєднання високого рівня сервісу і доступності послуг вантажоперевезень в Карпатах.

Евакуатор для спецтехники

Причепи та напівпричепи, трактори і комбайни, грейдери і асфальтоукладальники, сміттєвози та поливні машини – це лише незначний перелік основних видів спецтехніки, до яких пред’являються особливі умови навантаження і транспортування.

Перевезення спецтехніки, евакуація спецтехніки в Яремче

Такі транспортні засоби володіють значною масою і нестандартними габаритними розмірами, що робить їх евакуацію вельми непростим завданням.

Для того щоб замовити виклик евакуатора для спецтехніки в Буковелі чи Яремче, вам неодмінно необхідно скористатися послугами служби «Евакуатор 24/7 Яремче».

 Перевезення спецтехніки, транспортування спецтехніки в Буковелі

Замовити перевезення спецтехніки техніки можна цілодобово, оператори приймають попередні замовлення, так і на найближчий час. Евакуатор подається протягом максимум 30 хвилин.

Евакуатор для спецтехніки

Кожен клієнт має можливість замовити перевезення сільгосптехніки та спецтехніки двома способами: через сайт або за телефоном 096 988 69 63

Оператор надає повну консультацію за вартістю і нюансам транспортування, оскільки у кожного виду аграрного, спец транспорту є свої нюанси.